Posilující kuličky a vliv na náš sexuální život

Venušiny kuličky jsou jedinečnou erotickou pomůckou, která Vám pomůže k rychlejšímu a intenzivnějšímu dosahování orgasmu, k celkovému zlepšení prožitku při styku a k aktivnějším a pevnějším svalů pánevního dna. Ženy, které si užívají stimulace s kuličkami si tak nejen zpevní své svaly pánevního dna ale stávají se z nich lepší milenky.

Venušiny kuličky a posilující kuličky, víte jejich rozdíly?

 Venušiny kuličky jsou většinou dvě, v nabídce je i jedna kulička, v každé kuličce je dutina a v ní je vložena menší kulička z těžšího materiálu. Při pohybu ženy se malá kulička uvnitř rozhoupe a svou energii pak předává zpět vnějšímu obalu. To vytváří „nové“ pohyby uvnitř vagíny a vzniká samovolná stimulace. Kuličky stimulují ženu uvnitř vagíny po celou dobu, kdy jsou zavedené. S kuličkami, které vibrují při pohybu a u kterých očekáváte vnitřní stimulaci, se musíte pohybovat :).

Posilující kuličky, nebo taky název vaginální činky, nemusí mít vnitřní kuličku a fungují na principu aktivního stahování svalů pánevního dna. My máme většinu kuliček v nabídce určené  k posilování pánevního dna i s vnitřní kuličkou, takže si ženy mohou užívat vibrace při pohybu, nebo aktivně stahovat svaly pánevního dna, podle váhy kuliček, které si určí a které jsou schopny zrovna udržet.

Mladší ženy a dívky, které ještě nerodily, mají většinou vypracované svaly pánevního dna a Venušiny kuličky ve vagíně nemají problém udržet. Tyto ženy a dívky si užívají vibraci uvnitř vagíny aniž by musely zapojovat svaly pánevního dna, svaly se aktivují díky vibracím vytvářeným při pohybu a stávají se tak citlivější a pružnější.

Bohužel některé ženy mají problém Venušiny a posilující kuličky uvnitř vagíny vůbec udržet. Nejčastější je to díky ochabnutí svalů pánevního dna. Příčina ochabnutí svalů je různá, věk, zdravotní komplikace, porod, těhotenství, menopauza. Tyto ženy potřebují posílit své svaly pánevního dna a to se jim daří právě díky toho, jak se snaží kuličky udržet uvnitř vagíny. Díky používání kuliček si ženy více uvědomují své svaly pánevního dna, začínají je více vnímat a používat. 

Výběr kuliček je proto velmi důležitý!!

Ženy, které mohou mít ochablé svaly pánevního dna nebo si nejsou jisté, jak na tom jsou, by si měly vybrat kuličky s možností výměny váhy kuliček, nebo sady kuliček, kde je možné kombinovat různé váhy a velikosti kuliček. Váhu a velikost kuliček vždy volíme podle toho, v jakém stavu pánevní dno zrovna je, jaké kuličky jsme schopny udržet, nebo se kterými jsme schopné posilovat.  Cvičení nás musí bavit.

Mladé slečny a ženy, které nerodily to mají jednoduší, vybrat si mohou jak vibrační Venušiny kuličky tak posilující kuličky.

Ale ať už si vyberete jakékoliv kuličky a budete je nosit a posilovat s nimi své svaly pánevního dna, odměnou pro vás bude lepší prožitek při styku, silnější orgasmus a spokojený partner, který si bude užívat lepší a silnější stimulace díky vaši vypracované pevnější vagíně.

Tak slečny a ženy, hurá do toho :). Ne nadarmo se říká svalům pánevního dna „SVAL LÁSKY“.

A jaké jsou zkušenosti žen s kuličkami?

O Venušiných kuličkách se již napsalo mnoho, ale popíšeme Vám některé nejčastější zkušenosti žen s jejich používáním a jak vůbec kuličky používat.  Často se nám ženy svěřují s pocity při používání kuliček a proto víme, co ženy nejvíce trápí.

Nejčastěji slýcháváme:

-necítila jsem  vibraci kuliček v pochvě

– nic mi kuličky nedělaly

– kuličky mi vypadávaly

– nebyla jsem schopná je zavést

a taky se nás často ptají na rady:

– jak poznám, že mám ochablé svaly pánevního dna?

– nevím, jaké kuličky si vybrat

-jak s kuličkami posilovat a jak dlouho?

-jak velké kuličky si koupit

-proč jsou kuličky se závažím a k čemu slouží?

Nejčastěji slova žen jsou „necítila jsem vibraci uvnitř pochvy“. Jeden z velký problémů v dnešní době je bohužel internet. Vždyť o Venušiných kuličkách se všude píše, jak jsou skvělé k dosahování orgasmu, jak je díky nich žena vzrušená a prožívá orgasmus a ono nic? Nic Vám kuličky nedělaly? Nedosáhly jste orgasmu? Záleží na tom, kolikrát jste jim daly šanci, jaké jste si vybraly,  jak s nimi posilovaly a co jste očekávaly. Pokud jste kuličky použily jednou nebo dvakrát, je to opravdu málo. Musíte jim přijít na chuť, vnímat je jak fungují!  Všechno chce svůj čas, musíte být trpělivé. Citlivost pochvy se zvyšuje až při pravidelném používání. Dejte kuličkám opravdu čas a vnímejte postupně jejich vibraci a stimulaci.

Pokud Vám při prvním zkoušení kuliček kuličky nic nedělaly, nestimulovaly vás jak jste očekávaly a nedosáhly jste orgasmu jak se všude píše tak je to nejspíše také tím, že pokud nejste vaginálně orgastické, to znamená že neprožíváte orgasmus při stimulaci mužského penisu uvnitř pochvy, můžete s kuličkami skákat, běhat do schodů jak chcete, ale orgasmus opravdu nemusíte prožít hned. Ale?  Dá se s tím pracovat. Při používání kuliček se pochva více prokrvuje a stává se citlivější a to má vliv na váš orgasmus. Nevěšte ale hlavu, tento stav můžete změnit a to právě tím, že budete používat Venušiny, nebo posilující kuličky pravidelněji. Používáním se budete stávat citlivější, prokrvenější a vzrušenější :)) 

A že vám kuličky stále vypadávaly? 

U nás v obchodech Vám poradíme se správným výběrem kuliček, jak se říká „na míru“ . Spousta žen si totiž kuličky vybere na internetu a to většinou špatně, jelikož jim nikdo neporadil. Přitom výběr je tak velmi důležitý. Pokud máte ochablé svaly pánevního dna nejspíše klasické kuličky menších a těžších rozměrů v pochvě opravdu neudržíte. Občas se tomu ženy zasmějí, že by je některá žena neudržela ale věřte, že je to tak.  Velké procento žen opravdu kuličky v pochvě neudržely vůbec, a proto je to odradilo je používat. A to je škoda. Prostě jen nevěděly, jak na to. Měly ochablé svaly pánevního dna a proto při používání nevhodných kuliček nebyly schopné je udržet v pochvě.

A jak poznáte že máte ochablé svaly pánevního dna? 

Pánevní dno bychom měli mít plně funkční a aktivní všichni, bez ohledu na věk a pohlaví. Bohužel sedavé zaměstnání, málo pohybu, zvedání těžkého břemene, těhotenství, porod, menopauza, to vše působí na svaly pánevního dno nepříznivě. Pokud je snížená funkčnost pánevního dna, tak se mohou vyskytnout problémy s lehkou stresovou inkontinencí. Ta často přichází u žen po porodu a v menopauze. Také se objevují často bolesti zad, nedosažení orgasmu, ztráta libida. Posílením pánevního dna se dá vyřešit spoustu problémů, které díky ochablým svalům přicházejí jako je, správné držení těla, odbourání inkontinence, nedostatku stimulace při styku, problémy s orgasmem a prožitkem. Ne nadarmo se říká svalům pánevního dna „sval lásky“, pevné a aktivní svaly pánevního dna Vám přinesou i lepší prožitky :))

 

Většina žen již po porodu má problémy, je to tím, jak v děloze miminko svou váhou tlačí na pánevní dno, tím pánevní dno ochabuje a oslabuje. Bohužel nejhorší je pro ženu porod. Pochva se při porodu hodně rozestoupí a některé ženy mají pak nejen poševní vchod větší ale i pochvu, než před porodem. Pánevní dno drží dostatečně uzavřený poševní vchod a pochvu, močovou trubici a konečník. Pokud je pánevní dno ochablé, můžeme mít únik moči při zakašlání, poskoku, smíchu, tanci apod.. Močová trubice není dostatečně uzavřená díky ochablému svalstvu pánevního dna. Některé ženy ale mohou mít najednou problém i s dosahováním orgasmu při styku. Je to taky příčinou ochablých svalů pánevního dna a je potřeba tento problém řešit.

A jaké kuličky si vybrat a podle čeho? Podle toho, jak jsou na tom vaše svaly pánevního dna. Pokud jste žena, která jste nerodila, měla byste kuličky v pochvě udržet, aniž by vám vypadávaly, proto máte širokou volbu výběru. Pokud se s nimi chcete pohybovat a nevyvíjet žádnou aktivitu, volte klasické Venušiny kuličky.

Tyto KULIČKY koupíte ZDE!!!

Pokud si troufáte navíc stahovat aktivně svaly pánevního dna, volte kuličky menší a těžší, nejlépe sady kuliček, kde jsou i těžší kuličky o váze vyšší než 80g.

Tyto KULIČKY koupíte ZDE!!!

Pokud jste žena, která máte podle popisu výše pocit, že již máte ochablé svaly pánevního dna a nebo chcete aktivně cvičit a posilovat své svaly pánevního dna, volte kuličky o různých hmotností, minimálně dvě váhy kuliček v sadě, abyste měly větší možnost zvolit vždy správnou váhu podle toho, jak jsou na tom vaše svaly pánevního dna.

KOUPIT kuličky ZDE!!

A jak dlouho kuličky v pochvě mít zavedené? Na internetu najdete že se s nimi můžete pohybovat celý den, jenže ono tam nějak někdo nedopsal, že tohle zvládne jen žena, která nemá ochablé svaly pánevního dna. Pokud máte ochablé svaly pánevního dna, ať už po porodu, v menopauze, ze zdravotních důvodů, z práce, ze zvedání těžkého břemene, pak budete rády, pokud se podvědomě budete snažit udržet kuličky alespoň v rozmezí 1-5minut. Opravdu to déle nebudete schopné ze začátku udržet. Nevěšte hned hlavu, pokud kuličky udržíte sotva pár sekund, důležitá je nějaká pravidelnost a cíl. Klidně kuličky používejte každý den pár sekund, než jednou za měsíc na pár minut. Vše chce svůj čas, pánevní dno je sval, opravdu se dá krásně vypracovat ale je to jen na nás kolik mu dáte času. Prodlužujte si pomalu intervaly. Odměnou vám pak budou pevné svaly pánevního dna které jsou velmi důležité v životě ženy, lepší prožitky při styku a možná i dosahování vaginálního orgasmu.

Pochopily jste, proč jsou pro nás svaly pánevního dna tak důležité?

KOUPIT kuličky ZDE!!!

S výběrem kuliček vám rády pomůžeme v prodejnách Eroticcity, kde je odborně proškolený personál, který vám pomůže vybrat kuličky podle vašich potřeb a přání, přímo na míru :). 

Diskuze