Proč mít dámský dýchánek u nás? 

Přemýšlíte, kde se pobavit a kamarádkami aby to bylo to originální a nezapomenutelné. U nás se určitě skvěle pobavíte a zažijete spoustu legrace se svými kamarádkami při zasvěcování do tajů erotických pomůcek. 

Co Vás čeká?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž Vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek a různých výrobků kterými si můžete obohatit Váš milostný a sexuální život. Vysvětlíme Vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání např. posilování pánevního dna a společně zboříme tabu těchto pomůcek. Věřte, že se skvěle pobavíte a erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici. Přesvědčíme Vás, že jsou pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby. A jelikož nenabízíme jenom erotické pomůcky ale i jiné zboží jako jsou parfémy s feromony, jedlé masážní svíčky, erotické spodní prádlo a spoustu jiného zboží, je opravdu z čeho vybírat. Máme pro Vás připraveno příjemné prostředí a proto se budete u nás cítit uvolněně a pohodlně.

Co to stojí?

 • 1

  V obchůdku Intimm.cz

  podmínkou akce je zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 200kč, který v daný den uplatníte na nákup zboží z nabízeného sortimentu. Poukazy nelze sčítat, to znamená, každá žena uplatní jeden poukaz.
 • 2

  Kdekoliv nás budete chtít 🙂

  pokud budete chtít akci mimo prodejnu, podmínky jsou stejné a to zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 200kč který v daný den uplatníte na nákup zboží z nabízeného sortimentu. Poukazy nelze sčítat, to znamená, každá žena uplatní jen jeden poukaz. Výjimkou jsou velké akce pro ženy kde mne pozvete jako je Zumba víkend, Avon akce, víkendy pro ženy kde je více jak 10žen. Tam dělám prezentace zcela zdarma, podmínkou není zakoupení dárkového poukazu

Co vzít s sebou

 • Na akci si můžete přinést Vaše občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosím s mírou). Kuchyňský servis máme k dispozici, i vývrtku na víno :). Kávu, čaj a vodu Vám rádi nabídneme zdarma.

Podmínky

 • Akce konaná v prodejně, začíná nejdříve po zavírací době prodejny (možná domluva i dříve podle termínu akce). Vzhledem k celkové délce akce, která trvá v průměru 2 hodiny. Začátek akce musí být nejpozději ve 20 hodin. Prosíme o dodržení začátku konání akce. 
 • Akce může trvat nejdéle 4h., pak i my chceme domů :).
 • Pokud dojde ke zrušení Dámské párty z Vaši strany, dárkový poukaz propadá. Prosíme, aby jste na akci chodily střízlivé a včas!!!!! Pokud budete ve stavu alkoholového opojení, akci rušíme a Dárkový poukaz Vám propadá. Alkohol si můžete donést k nám a začít oslavovat až u nás. Bohužel některé ženy které přišly opojené alkoholem akci narušovaly a to se nelíbí jak nám, tak ani přítomným ženám.
 • Dodržujte čas konání akce, do divadla taky nemůžete přijít pozdě 🙂
 • Nejmenší počet žen na tuto akci je 4 ženy, nejvyšší počet je 20 žen. Dodržujte prosím nejnižší počet žen.
 • Kdo nemá o tuto akci zájem a je jen pozván, ať se raději omluví a nechodí.................
 • Dárkový poukaz v hodnotě 500kč nebo 200kč na Dámskou párty který obdržíte ZDARMA jako dárek na nějaké z akcí které sponzorujeme, můžete uplatnit v den konání akce pouze jeden. Nelze sčítat dohromady a uplatnit dva a více poukazu ZDARMA na jedné konané akci. Dárkové poukazy nelze uplatnit na kabelky Dara bags.
 • Věříme, že se Vám u nás bude líbit a rády se k nám vrátíte. Eva a Daniela

Bojíte se, že akce nesplní vaše očekávání?

Koukněte se na naše reference, fotky a videa, určitě Vás přesvědčí, že se nudit nebudete 🙂

Platba Akce

Rezervace je platná pouze po uhrazení zálohy 1000 Kč za skupinu, nebo přímo 200kč za osobu na účet č.254705078/0300, do poznámky k platbě uveďte:

datum akce + Vaše příjmení. 

Variabilní symbol: 001

Platbu prověďte nejpozději do 7 dnů od objednávky,

nebo hotově v prodejně taky do 7 dnů od objednání