Sami v Erotic City

Erotic City pouze pro vás

SPOLEČNĚ NAJDEME ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

Projekt SAMI V EROTIC CITY je služba určená všem, kteří touží po klidu při nákupu erotického zboží a nechtějí být rušeni jinými návštěvníky prodejny. Je to také vhodný dárek pro ostýchavé partnerky či partnery. S naší službou máte možnost věnovat svému blízkému hodinový pobyt po zavírací době v některé z prodejen Erotic City.

Sami v Erotic City

Co Vás čeká?

Nabízíme vám profesionální individuální výklad s ohledem na ostych. Služba SAMI V EROTIC CITY je určena pro 2 osoby a je podmíněna nákupem tří tisícikorunových dárkových poukazů. Službu poskytujeme v celé síti prodejen Erotic City mimo prodejen v obchodních centrech, kde jsme vázáni otevírací dobou daného OC.

Proč sami v Erotic City?

Přesvědčte se sami, že používání erotických pomůcek je naprosto přirozené a běžné v každém věku. Seznámíme vás s účinky a využitím feromonů. Ukážeme vám kouzlo masážních svíček a olejů se smyslnou vůní. Poradíme s výběrem erotického prádla nebo afrodiziak, která se postarají o větší erotickou touhu a vzrušení. Máme pro vás připraveno příjemné prostředí, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Feromony

Erotická masáž

Sami v Erotic City
Sami v Erotic City páry
Sami v Erotic City

Podmínky

RSS Erotic City Blog – Pomoc s výběrem

Erotic City je největší ve svém oboru v celé České republice a na Slovensku. Erotické pomůcky bereme jako běžnou součást partnerského života. Proto v EC chceme, abyste se nestyděli a nebáli se o svých potřebách mluvit – rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší. Když k nám zavítáte, chceme abyste odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro svou fyzickou i duševní pohodu. Chceme, aby lidé vnímali erotiku stejně jako my – jako středobod spojující ZDRAVÍ, FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY a RADOST.

Přejít nahoru