Dámská jízda

Dámská jízda

JEDINEČNÝ VEČÍREK SE SKVĚLOU ZÁBAVOU

Přemýšlíte o dámské jízdě s kamarádkami a nevíte, kde a jak se dobře pobavit? S námi to bude originální a nezapomenutelné. Dozvíte se, jak můžete zvýšit sexuální přitažlivost, zpestřit si sexuální vztahy a co vše vám mohou přinést erotické pomůcky do milostného života. Pokud toužíte po větším vzrušení a snazšího dosahování orgasmu při milování tak s námi se dozvíte, které erotické pomůcky jsou pro to nejvhodnější a s čím si zpestřit a okořenit milostný život.

Věřte, že se skvěle pobavíte a erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici. Přesvědčíme vás, že jsou erotické pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby.

Damske

Proč mít dámskou jízdu s námi?

S námi zažijete nezapomenutelný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek, se kterými si můžete obohatit váš milostný a sexuální život. Vysvětlíme a popíšeme vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání a společně zboříme tabu těchto pomůcek. 

A jaké erotické pomůcky jsou ty nejvhodnější právě pro vás? Jaké jsou ty nejlepší párové pomůcky a jak je nejlépe využít ke zpestření milostného života? O tom všem se dozvíte na našem večírku. 

Co vás to bude stát?

Balíček „Dámská jízda“ stojí 3500Kč. V částce obdržíte Dárkový poukaz v hodnotě 1000Kč na nákup zboží přímo na akci. 

Co vzít s sebou?

Na akci si můžete přinést své vlastní občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosíme s mírou) a hlavně dobrou náladu.

Kde se koná dámská jízda?

Dámská jízda se může konat přímo v prodejně Eroticcity, nebo všude tam, kde nás budete chtít pozvat a plánujete uspořádat svůj večírek. Ať už se jedná o kavárnu, restauraci, salónek, chatu nebo u vás doma v soukromí. 

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Feromony

Erotická masáž

damska jizda mood1
damska jizda mood4
damska jizda mood5

Podmínky

RSS Erotic City Blog – Recenze

Erotic City je největší ve svém oboru v celé České republice a na Slovensku. Erotické pomůcky bereme jako běžnou součást partnerského života. Proto v EC chceme, abyste se nestyděli a nebáli se o svých potřebách mluvit – rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší. Když k nám zavítáte, chceme abyste odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro svou fyzickou i duševní pohodu. Chceme, aby lidé vnímali erotiku stejně jako my – jako středobod spojující ZDRAVÍ, FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY a RADOST.

Přejít nahoru