Damskaparty logo white 2000x320

Dámská jízda

Dámský dýchánek či dámská jízda?

Přemýšlíte o dámské jízdě s kamarádkami a nevíte, kde a jak se dobře pobavit?  S námi to bude originální a nezapomenutelné. Vysvětlíme a popíšeme vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání a společně zboříme tabu a mýty okolo erotiky.

Věřte, že se skvěle pobavíte a erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici. Přesvědčíme vás, že jsou pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby.

Proč mít dámskou jízdu s námi?

S námi zažijete nezapomenutelný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek a různých výrobků, kterými si můžete obohatit váš milostný a sexuální život. Vysvětlíme a popíšeme vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání a společně zboříme tabu těchto pomůcek. 

A jaké erotické pomůcky jsou ty nejvhodnější právě pro vás? Jaké jsou ty nejlepší párové pomůcky a jak je nejlépe využít ke zpestření milostného života? O tom všem se dozvíte na našem večírku. 

Co vás to bude stát?

Balíček Dámská Jízda stojí 3500Kč. 

Co vzít s sebou?

Na akci si můžete přinést svoje občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosíme s mírou). Kuchyňský servis máme k dispozici, i vývrtku na víno :).

Kde se koná dámská jízda?

Dámská jízda se může konat přímo v prodejně Eroticcity, nebo všude tam, kde nás budete chtít pozvat. Ať už se jedná o kavárnu, restauraci, salónek, chatu, nebo u vás doma.

Dámskou jízdu v Erotic City momentálně nabízíme na Ostravsku a Olomoucku a dále budeme naši síť rozšiřovat.

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Parfémy s feromony

Erotická masáž

damska jizda mood1
damska jizda mood4
damska jizda mood5

Podmínky

Dámská Jízda
Scroll to Top