Oslavy Narozenin

Narozeninové oslavy

BUDE TO VZRUŠUJÍCÍ A TAJEMNÉ

Přemýšlíte o originální, zábavné a obohacující narozeninové oslavě? Přejete si, aby oslavenkyně dlouho vzpomínala na svou oslavu narozenin právě s vámi? U nás se vám to zaručeně podaří. Zažijete spoustu legrace při zasvěcování do tajů erotických pomůcek.

Nejen, že se skvěle pobavíte ale erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici. Přesvědčíme vás, že jsou pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby. 

Oslava narozenin

Proč mít narozeninovou oslavu s námi?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž Vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek, kterými si můžete obohatit Váš milostný a sexuální život. 

A jaké erotické pomůcky jsou ty nejvhodnější právě pro vás? Jaké jsou ty nejlepší párové pomůcky a jak je nejlépe využít ke zpestření milostného života? O tom všem se dozvíte na našem večírku.  

Na narozeninové oslavě Vás necháme přivonět k masážním svíčkám,  dozvíte se něco o parfémech s feromony,  shlédnete erotické prádlo. Opravdu bude z čeho vybírat. Navíc pro Vás máme připraveno příjemné prostředí, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

Co vás to bude stát?

Narozeninová oslava stojí 3500Kč.  V téhle částce obdržíte „Dárkový poukaz“ v hodnotě 1000Kč na nákup zboží přímo na akci. 

Kde se koná oslava?

Narozeninovou oslavu můžete mít v prodejně Eroticcity, nebo všude tam, kde nás budete chtít pozvat. Ať už se jedná o restauraci, bar, kavárnu, nebo u Vás doma v soukromí.

Jaký dárek koupit oslavenci?

Domluvte se s přáteli a vezměte oslavence do naší prodejny. K dispozici vám bude kvalifikovaná obsluha přímo pro vás. Nakupte hračky pro sebe a 20 % z ceny vašeho nákupu bude okamžitě připsáno na účet oslavence. Můžete se tak složit i na 100 % ceny dárku pro oslavence! Objednejte si termín přímo ve vaší oblíbené prodejně Erotic City.

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Feromony

Erotická masáž

Co vzít s sebou?

Na akci si můžete přinést Vaše občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosíme s mírou) a hlavně dobrou náladu.

oslava narozenin mood3 1024x683
oslava narozenin mood2 1024x683

Podmínky

RSS Erotic City Blog – Recenze produktu

Erotic City je největší ve svém oboru v celé České republice a na Slovensku. Erotické pomůcky bereme jako běžnou součást partnerského života. Proto v EC chceme, abyste se nestyděli a nebáli se o svých potřebách mluvit – rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší. Když k nám zavítáte, chceme abyste odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro svou fyzickou i duševní pohodu. Chceme, aby lidé vnímali erotiku stejně jako my – jako středobod spojující ZDRAVÍ, FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY a RADOST.

Přejít nahoru