Rozlučky se svobodou

Rozlučka se svobodou

NA TUHLE ROZLUČKU JEN TAK NEZAPOMENETE

Odvažte se, zapomeňte na starosti všedních dnů, užijte si takovou rozlučku se svobodou, na kterou jen tak nezapomenete a budete na ni dlouho a rády vzpomínat. 

S námi se skvěle pobavíte a zažijete něco tajemného, inspirativního, vzrušujícího a taky obohacujícího.

Dozvíte se, jaké erotické pomůcky jsou ty nejvhodnější právě pro vás, jaké jsou ty nejlepší párové pomůcky a jak je nejlépe využít ke zpestření a obohacení milostného života. 

Rozlucky se svobodou

Co Vás čeká?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž Vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek, kterými si můžete obohatit Váš milostný a sexuální život.

Vysvětlíme Vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání a společně zboříme tabu těchto pomůcek.

Přesvědčíme Vás, že pomůcky jsou skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby.

Na rozlučce se svobodou Vás necháme přivonět k masážním svíčkám,  dozvíte se něco o parfémech s feromony,  shlédnete erotické prádlo. Opravdu bude z čeho vybírat.

Navíc pro Vás máme připraveno příjemné prostředí, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

Co si vzít sebou?

Na akci si můžete přinést Vaše občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosí s mírou) a hlavně dobrou náladu. 

Co vás to bude stát?

Rozlučka se svobodou stojí 3500Kč. V částce obdržíte „Dárkový poukaz“ v hodnotě 1000Kč na nákup zboží v den konání akce.

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Feromony

Erotická masáž

Menstruační kalíšek

IMG 6124
IMG 5283
IMG 5843

Podmínky

RSS Erotic City Blog – poslední příspěvky

Erotic City je největší ve svém oboru v celé České republice a na Slovensku. Erotické pomůcky bereme jako běžnou součást partnerského života. Proto v EC chceme, abyste se nestyděli a nebáli se o svých potřebách mluvit – rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší. Když k nám zavítáte, chceme abyste odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro svou fyzickou i duševní pohodu. Chceme, aby lidé vnímali erotiku stejně jako my – jako středobod spojující ZDRAVÍ, FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY a RADOST.

Přejít nahoru