Damskaparty logo white 2000x320

Rozlučky se svobodou

Originální rozlučka se svobodou

Toužíte po originální rozlučce se svobodou? Chcete se skvěle pobavit a zažít něco tajemného, inspirativního, vzrušujícího a taky obohacujícího?

U nás se určitě skvěle pobavíte a zažijete  spoustu legrace při zasvěcování do tajů erotických pomůcek. 

Věřte, že se nejen pobavíte ale erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici. 

Dozvíte se, jaké erotické pomůcky jsou ty nejvhodnější právě pro vás, jaké jsou ty nejlepší párové pomůcky a jak je nejlépe využít ke zpestření milostného života. 

Co Vás čeká?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž Vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek a různých doplňků, kterými si můžete obohatit Váš milostný a sexuální život.

Vysvětlíme Vám využití a funkce erotických pomůcek, případné zdravotní hledisko při jejich používání a společně zboříme tabu těchto pomůcek.

Přesvědčíme Vás, že pomůcky jsou skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby.

A jelikož nabízíme nejenom erotické pomůcky ale i jiné zboží jako jsou parfémy s feromony,  masážní svíčky, erotické spodní prádlo a spoustu jiného zboží, je opravdu z čeho vybírat.

Máme pro Vás připraveno příjemné prostředí, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

Co si vzít sebou?

Na akci si můžete přinést Vaše občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosím s mírou). Kuchyňský servis máme k dispozici, i vývrtku na víno :). A co je nejdůležitější si přinést? Dobrou náladu 🙂

Co vás to bude stát?

Rozlučka se svobodou stojí 3500Kč.

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Parfémy s feromony

Erotická masáž

IMG 6124
IMG 5283
IMG 5843

Podmínky

girls night
Scroll to Top