Firemní večírky

Firemní večírek

ROZJEDEME TO SPOLEČNĚ

Přemýšlíte, jak rozproudit firemní večírek aby se všichni účastnici bavili, bylo to originální a nezapomenutelné? Toužíte, aby si o večírku zaměstnanci ještě dlouho povídali? 

S námi se určitě skvěle pobavíte a zažijete spoustu legrace a to při zasvěcování do tajů erotických pomůcek. Bude to pro vás všechny obohacující, inspirativní ale hlavně zábavné. Firemní večírek tvoříme vždy na míru a to podle Vašeho přání a představ, proto společně můžeme naplánovat bezva večírek.

Dopřejte svým zaměstnancům odreagování od pracovního procesu, naplánujte jim skvělý relax a zábavu. 

Firemni večírek

Proč mít firemní večírek s námi?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek, se kterými si můžete obohatit váš milostný a sexuální život.  Věřte, že se skvěle pobavíte a erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici.

Přesvědčíme vás, že jsou erotické pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby. Nabízíme kromě erotických pomůcek také parfémy s feromony, masážní svíčky, erotické prádlo a spoustu jiného zboží. Opravdu je z čeho vybírat. Máme pro Vás připraveno příjemné prostředí a proto se budete u nás cítit uvolněně a pohodlně

Kde probíhá firemní večírek?

Firemní večírek vám uspořádáme všude tam, kde ho toužíte mít, podle vašich představ a přání.

Co vás to bude stát?

Na ceně firemního večírku se vždy společně domluvíme, záleží na vaši představě a vašem přání. 

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Feromony

Erotická masáž

DSC 6653
IMG 6124
IMG 5377

Podmínky

RSS Erotic City Blog – Poslední příspěvky

Erotic City je největší ve svém oboru v celé České republice a na Slovensku. Erotické pomůcky bereme jako běžnou součást partnerského života. Proto v EC chceme, abyste se nestyděli a nebáli se o svých potřebách mluvit – rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší. Když k nám zavítáte, chceme abyste odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro svou fyzickou i duševní pohodu. Chceme, aby lidé vnímali erotiku stejně jako my – jako středobod spojující ZDRAVÍ, FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY a RADOST.

Přejít nahoru