Damskaparty logo white 2000x320

Firemní večírek

Večírek pro firmy

Přemýšlíte, jak rozproudit firemní večírek aby se všichni účastnici bavili, bylo to originální a nezapomenutelné? U nás se určitě skvěle pobavíte a nejen to. Zažijete spoustu legrace se svými kolegy a to při zasvěcování do tajů erotických pomůcek. Firemní večírek může být v prodejně Eroticcity, nebo všude tam, kde nás budete chtít pozvat.

Firemni večírek

Proč mít firemní večírek u nás?

Zažijete s námi společný večer se spoustou zábavy a legrace, přičemž Vás zasvětíme do tajů erotických pomůcek a různých výrobků kterými si můžete obohatit Váš milostný a sexuální život.  tabu těchto pomůcek. Věřte, že se skvěle pobavíte a erotické pomůcky budete chtít vyzkoušet i ve své ložnici.

 Přesvědčíme Vás, že jsou pomůcky skvělé pro každou věkovou skupinu a každý si může u nás vybrat tu svou, podle svého zájmu a vlastní potřeby. A jelikož nenabízíme jenom erotické pomůcky ale i jiné zboží jako jsou parfémy s feromony, jedlé masážní svíčky, erotické spodní prádlo a spoustu jiného zboží, je opravdu z čeho vybírat. Máme pro Vás připraveno příjemné prostředí a proto se budete u nás cítit uvolněně a pohodlně.

Kde probíhá firemní večírek?

Firemní večírek může být v prodejně Eroticcity, nebo všude tam, kde nás budete chtít pozvat, ať už je to salónek, restaurace nebo u vás doma.

Co vás to bude stát?

Firemní večírek stojí 3500Kč

Co vzít s sebou?

Na akci si můžete přinést Vaše občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje (alkohol prosím s mírou). Kuchyňský servis máme k dispozici, i vývrtku na víno :). A nejdůležitější je vzít si sebou dobrou náladu a chtít se pobavit

O čem vlastně bude řeč?

Erotické pomůcky

Venušiny kuličky

Orgasmus

Parfémy s feromony

Erotická masáž

DSC 6653
IMG 6124
IMG 5377

Podmínky

Scroll to Top